facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Четвер 22 березня 2018

В Чуднові вручили нагороду родині загиблого героя

В Чуднові вручили орден "За мужність" 3-го ступеня родині загиблого героя-земляка Олександра Борушевського, нагородженого посмертно за героїзм, виявлений при захисті суверенітету й територіальної цілісності України та вірність військовій присязі. У зоні проведення АТО він перебував з липня 2015 року в складі 58 окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України, де проходив військову службу за контрактом. Був командиром протитанково-кулеметного взводу. 1 липня 2016 року поблизу населеного пункту Верхньоторецьке, Донецької області, потрапивши в бою під ворожий обстріл та рятуючи бойових побратимів, отримав важке осколкове поранення, яке виявилось несумісним з життям. Олександр самовіддано виконав свій військовий обов’язок, вважають його батьки Станіслав та Юзефа Борушевські:

"Наш син ще в школі вирішив стати військовим і хотів служити в армії. Коли в Україну прийшла біда і розпочалась війна, він не ховався за чужі спини і не вагаючись пішов захищати Батьківщину. Олександр усім серцем вболівав за нашу країну, віддавши за неї життя. Дуже важко хоронити своїх дітей і ми звертаємось до всіх, щоб зупинити цю війну, щоб на ній більше ніхто не гинув".

Загибель мужнього воїна стала справжньою трагедією для батьків, братів, а також дружини Оксани, на руках котрої залишилась маленька донечка Олександра, названа на честь свого тата:

"Коли Олександр був в АТО, то не бачив як наша донечка робила перші кроки і як у неї виріс перший зубчик. Також не чув, як вона вимовила перше слово і як гукала свого тата. Дуже шкода, що він цього всього так і не побачить, але вона пам’ятає його, біжить на його могилу і каже, що її тато спить. Сьогодні не повинні гинути наші воїни, адже дітям потрібен тато, дружинам – чоловік, а батькам - їхній син. Хай війна закінчується якнайшвидше, бо вже досить проливати кров".

Чуднівщина завжди пам'ятатиме старшого лейтенанта Олександра Борушевського та ще 14 своїх героїв - земляків, справжніх патріотів, котрі, захищаючи на сході України її свободу і незалежність, не повернулись живими до рідних домівок.

ONLINE

Останні повідомлення

Вітаєм з Днем Народження жителя с.Діброва,Г лущенко Павла,бажа мо щоб статус твій ...
Вівторок, 20 березня 2018
Привіт , я не знаю , де саме вам можна написати повідомлен ня. Тому пишу тут . Хочу з...
Субота, 17 березня 2018
Хочу привітати свого хлопця Сашка з річницею! Сама доля звела нас разом. Поставте, ...
Субота, 17 березня 2018

Надіслати повідомлення