facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Понеділок 21 травня 2018

У Житомирі відбувся соціальний ігровий захід "uCRAZYans"

Минулої суботи у приміщенні колишнього ресторану "Смоленськ" сотні житомирян долучилися до соціального ігрового проекту "uCRAZYans". Головним організатором заходу була громадська організація "Дивовижні". Керівник цього об'єднання, Марія Насєдкіна, каже, що цей проект є не лише способом весело провести час у колі родини та друзів, але і можливість поспілкуватися із цікавими людьми:

"Ми приїхали до Житомира аби провести таку соціальну гру, яка має назву "uCRAZYans". Для цього ми запросили сюди багато спікерів із інших міст, які будуть розповідати житомирянам про складні речі простою мовою. Наприклад, що таке реформи, навіщо займатися благоустроєм міста, як ми, жителі міста, можемо змінити його у кращий бік".

У програмі заходу був ігровий квест, учасники "uCRAZYans" мали можливість познайомитися із діяльністю міських громадських організацій і поспілкуватися з відомими громадськими діячами. Окремою частиною програми було випробовування спеціального атракціону, який імітує зіткнення автомобілів на швидкості 15 км/год. За допомогою цього тренажера житомирян хотіли переконати використовувати паски безпеки при їзді на автомобілі. Під час заходу члени міжшкільного органу самоврядування "Виконком майбутнього" розробили генеральний план міста у якому вони хотіли б жити. Діти формували бюджет міста, генерували ідеї для розвитку культури та спорту, пише сайт міської ради.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Хочимо привиьати наших дорогих,ку а Колю та кумана Андрия з прошедшим Днем народ...
Субота, 19 травня 2018
Доброго дня Житомирськ а хвиля! Вітаю свою кохану дружину та хорошу вчительку поча...
Субота, 19 травня 2018
Вітаємо сестричку Макарову Людмила яка мешкає в селищі Іршанську привітати таки...
Субота, 19 травня 2018

Надіслати повідомлення