facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Понеділок 23 липня 2018

12 січня виповнюється 110 років від дня народження українського радянського вченого в галузі ракетобудування та космонавтики Сергія Корольова

Традиційно в цей день меморіальний будинок-музей академіка С.П.Корольова та Музей космонавтики чекає на всіх бажаючих, які вільно зможуть оглянути унікальні експонати. До речі, найперша експозиція після створення меморіального будинку-музею розповідала не про технічні здобутки радянської епохи і не про ракетобудування, а про особистість, від якої в космічній галузі залежало чимало – про Сергія Павловича Корольова. Поштовхом до створення музею стало розсекречення особистості нашого земляка після його смерті в 1966 році. Лише в некролозі вперше було згадано про те, що він народився в Житомирі. Бажання дізнатися більше і розповісти про вченого і наштовхнуло на ідею створити невелику тематичну експозицію, розповіла директор музею Космонавтики ім. С.Корольова Ірина Дячук:

"Дуже повезло, що була жива ще мати Сергія Корольова, Марія Баланіна, і фактично перша меморіальна експозиція створювалася за її спогадами, і вона надала значну частину меморіальних речей, які збереглися. Тут я не можу не згадати ще Бориса Патона, який особисто був знайомий з Корольовим і який фактично зумовив нам таку підтримку Академії наук, і Академія наук нам допомогла матеріалами вже з життя Корольова як генерального конструктора". 

В день 110 річниці від дня народження Сергія Корольова в Житомирі на майдані, який носить його ім'я, покладуть квіти до пам’ятника вченому, відбудеться проходження роти почесної варти з оркестром Житомирського військового інституту ім.С.П.Корольова, а в Музеї Космонавтики відбудуться урочистості за участі житомирських науковців та гостей міста. Оглянути експозиції меморіального комплексу Музею Космонавтики 12 січня можна буде безкоштовно.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Доброго дня.Хочемо привітати нашу любу донечку,Зу ик Мирослава з її 8-ми річчям,по.. .
Вівторок, 03 липня 2018
Привiт Д/Ж.Менi 33 роки шукаю Д/Ж для с/в i iнт/в.Д/Ж звонiть не пожалiете.м .Козятин.Вi .об...
П'ятниця, 29 червня 2018
поздравляе мо з днем народженя мама козаченко ольга
Середа, 27 червня 2018

Надіслати повідомлення