facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Вівторок 23 жовтня 2018

12 січня виповнюється 110 років від дня народження українського радянського вченого в галузі ракетобудування та космонавтики Сергія Корольова

Традиційно в цей день меморіальний будинок-музей академіка С.П.Корольова та Музей космонавтики чекає на всіх бажаючих, які вільно зможуть оглянути унікальні експонати. До речі, найперша експозиція після створення меморіального будинку-музею розповідала не про технічні здобутки радянської епохи і не про ракетобудування, а про особистість, від якої в космічній галузі залежало чимало – про Сергія Павловича Корольова. Поштовхом до створення музею стало розсекречення особистості нашого земляка після його смерті в 1966 році. Лише в некролозі вперше було згадано про те, що він народився в Житомирі. Бажання дізнатися більше і розповісти про вченого і наштовхнуло на ідею створити невелику тематичну експозицію, розповіла директор музею Космонавтики ім. С.Корольова Ірина Дячук:

"Дуже повезло, що була жива ще мати Сергія Корольова, Марія Баланіна, і фактично перша меморіальна експозиція створювалася за її спогадами, і вона надала значну частину меморіальних речей, які збереглися. Тут я не можу не згадати ще Бориса Патона, який особисто був знайомий з Корольовим і який фактично зумовив нам таку підтримку Академії наук, і Академія наук нам допомогла матеріалами вже з життя Корольова як генерального конструктора". 

В день 110 річниці від дня народження Сергія Корольова в Житомирі на майдані, який носить його ім'я, покладуть квіти до пам’ятника вченому, відбудеться проходження роти почесної варти з оркестром Житомирського військового інституту ім.С.П.Корольова, а в Музеї Космонавтики відбудуться урочистості за участі житомирських науковців та гостей міста. Оглянути експозиції меморіального комплексу Музею Космонавтики 12 січня можна буде безкоштовно.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018
Добрый день Жытомирськ а хвиля! Склад-мага ин Комора сегодня хочет поздравить сво...
Неділя, 26 серпня 2018
Хотим поздравить нашу маму, с село Горбулев, Захарчук Раису С Днем Рожденья Наша с...
Вівторок, 24 липня 2018

Надіслати повідомлення