facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Неділя 16 грудня 2018

Новою персональною виставкою картин потішив поціновувачів свого мистецтва житомирський художник Юрій Камишний

Відвідувачі виставки, яка відкрилася в Житомирі, можуть побачити близько двох десятків робіт, виконаних олійними фарбами та пастеллю. Унікальність експозиції полягає в тому, що всі роботи народилися під час останніх трьох подорожей майстра до Індії, і всі роботи виставляються вперше.

А ще на чотирьох картинах – унікальні рами руки майстра, оздоблені дерев'яними та кам’яними індійськими фігурками, камінням та мушлями. "Це окремі витвори мистецтва", - зізнається сам Юрій Камишний:

"Рами для картин – це окрема тема. Мені інколи здається, що мої роботи не варті самих рам. В них вкладено стільки моєї праці. І у мене немає в них сумніву, тому що то все натуральний матеріал. А що може бути кращим за справжнє дерево, за справжню фарбу, справжні індійські гроші, які є елементами рами? А ще тут – оброблені та привезені з Індії скульптурки, зроблені так, як я це бачу. Все це – раритети, які були в руках індійців, а сьогодні прикрашають рами моїх картин".

Картини розмістилися в невеличкій залі художньо-мистецької виставкової галереї "Мистецьке Полісся" на Малій Бердичівській 9. Цікаво, що виставка Камишного стала першою експозицією, яку прийняла щойно відкрита Галерея.

Її господарка, голова обласної мистецько-культурної спілки народних майстрів "Мистецьке Полісся" Ганна Івченко говорить, що експозиція картин – це лише частина мистецької акції, пов’язаної зі знайомством з індійською культурою. Впродовж місяця в Галереї будуть проходити творчі поетичні та музичні вечори, майстер-класи з ведичного кулінарного мистецтва, розпису тіла хною та виготовлення індійських ляльок-мотанок.

"Ми горді тим, що наша виставкова галерея від громадського об'єднання в Житомирській області перша і поки що єдина. І ми думаємо, що після Юрія Камишного, у нас будуть виставлені роботи інших митців, які захочуть виставити свої роботи таким камерний способом".

Виставка картин заслуженого художника України Юрія Камишного та творчі зустрічі в рамках цієї виставки триватимуть до 20 червня.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Доброго дня хвиля хочу передати привіт івану івановичу з чуднова який зараз на ро...
Понеділок, 26 листопада 2018
12листопада святкує свій 60річний ювілей Жарчинськи й Володимир Папуля, дорогий на...
Неділя, 11 листопада 2018
Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018

Надіслати повідомлення