facebook-24 vkontakte-24 youtube-24 googleplus-24 twitter-24 twitter-24
Неділя 16 грудня 2018

Президент України Петро Порошенко присвоїв звання Героя України 30-річному майорові 95 окремої аеромобільної бригади Ігорю Герасименку

Житомирянин Ігор Леонідович Герасименко – командир першого аеромобільно-десантного батальйону 95 аеромобільної бригади. В зоні бойових дій перебуває з квітня 2014 року.

У складі бригади на посаді командира третьої роти 13 аеромобільно-десантного батальйону виконував завдання в районі Добропілля та гори Карачун. Після загибелі очільника першого аеромобільно-десантного батальйону – Героя України полковника Тараса Сенюка – тимчасово прийняв командування батальйоном.

Брав участь у визволенні Слов'янська, тоді ж отримав поранення. Однак, незважаючи на це, лишився в строю, розповів старший офіцер відділу з роботи з особовим складом командування високомобільних військ Сергій Шевчук:

"У липні місяці в складі першого аеромобільно-десантного батальйону виконував завдання на Савур-могилі. Там він знову отримав два поранення – в голову і в плече. І знову лишився в строю, командуючи підрозділом. Так, командуючи батальйоном, він і видужав. Далі – ряд бойових дій, виїздів на сході України – Маріуполь, Тельманове, Ясинувата, Піски, Донецький аеропорт. У складі 95 бригади брав участь у всіх виїздах в складі тактичної групи батальйону".

Кілька днів тому Ігор Герасимчук повернувся у рідний Житомир на ротацію. Сім'я, рідні та, щонайголовніше, маленький син Ігоря Герасимчука, по праву може пишатися батьком-Героєм.

Додамо, що згідно Указу Президента звання Героя України також було присвоєно і полковникові Нацгвардії Олександрові Трепаку.

Під час відвідування однієї з навчальних частин Національної гвардії Петро Порошенко наголосив:

"Сьогодні мені випала велика честь вручити українським Героям найвищу нагороду нашої держави – Золоту зірку Героя України... Полковнику Олександре Трепак і майоре Ігорю Герасименко, в історії України ваші імена тепер вписані золотом", – кінець цитати.

ОНЛАЙН

Останні повідомлення

Доброго дня хвиля хочу передати привіт івану івановичу з чуднова який зараз на ро...
Понеділок, 26 листопада 2018
12листопада святкує свій 60річний ювілей Жарчинськи й Володимир Папуля, дорогий на...
Неділя, 11 листопада 2018
Хочу привітати свою Матусю Галину з Днем Народження .Побажати їй міцного здоров'...
Середа, 03 жовтня 2018

Надіслати повідомлення