loader
img

Радіо мелодії століття (Білорусь - Мінськ - 96.2 FM ) слухати онлайн.

Мелодії століття-Сучасне радіо з музикою»з недавнього минулого". В ефірі радіостанції звучать тільки пісні, перевірені часом. Це музика дитинства і юності наших слухачів, яку вони добре пам'ятають і люблять. Музика, з якою дорослі люди стають молодшими, а молоді – дорослішими. Це музика кращих спогадів, заряджає енергією і оптимізмом.

ми не робимо ставку на якийсь певний стиль або напрямок. В ефірі звучать популярні західні та вітчизняні пісні, які були популярні в СРСР в епоху перебудови і» падіння Берлінської стіни«,» першого MTV " і перших років державної незалежності. Ми пропонуємо унікальний музичний формат для представників середнього покоління, для тих, кому рано жити спогадами, але яким є що згадати.

інформаційні блоки формуються з урахуванням смаків і життєвих пріоритетів городянина. У центрі уваги нагальні події в житті міста і країни, найбільш обговорювані світові новини. Доступна і зрозуміла інформація, піднесена з максимальним ступенем довіри. Це новини без пафосу, якими зі слухачами діляться журналісти з багатим життєвим досвідом.

"мелодії століття" - це частина життя кожного зі співробітників радіостанції, і кожен день ми робимо все, щоб виправдати очікування слухачів.

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist