loader
img

Радіо Шансон (Росія - Москва - 103.0 FM ) слухати онлайн.

Радіо ШАНСОН-Московська Мережева музична радіостанція.щоденна аудиторія "Радіо Шансон" налічує понад 8 млн слухачів по країні. За розміром щоденної аудиторії, радіостанція знаходиться в першій трійці лідерів серед радіостанцій Москви.

музичний формат радіостанції — російський шансон, а також авторські (бардівські) пісні, міські романси, блатні пісні, рок-музика, Російський джаз, народні пісні та пісні з відомих кінофільмів.

радіо Шансон-це пісні, які ми співаємо, які змушують нас думати, міркувати, співпереживати, радіти і сумувати. Красиві, чесні, сердечні...

Формат радіо Шансон ніколи не повторює музичні добірки інших радіостанцій, уникає використання комерційної танцювальної музики, роблячи акцент на смислову складову пісень, тому ці обставини не призводять до зіткнення і суперництва з іншими станціями, а навпаки - дозволяють спокійно співіснувати у своїй власній, досі ще ніким не зайнятій ніші.

радіо Шансон дотримується початкових цінностей російської культури, її традиційної духовності, враховує особливості національного характеру.

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist