loader
img

Радіо Максимум (Росія - Москва - 103.7 FM ) слухати онлайн.

Радіо MAXIMUM-перша російсько-американська радіостанція, заснована компаніями Westwood One і редакцією газети»Московські новини".
У Москві мовлення Радіо MAXIMUM почалося 25 грудня 1991 року на частоті 103,7 FM. У 1994 році Радіо MAXIMUM переходить на цілодобове мовлення.

стиль MAXIMUM в той час - сучасна модна західна і вітчизняна рок-і танцювальна музика.

на даний момент Радіо MAXIMUM є провідною Pop-Rock радіостанцією і добре знайоме тим, хто цікавиться сучасними напрямками світової музики. MAXIMUM пропонує своїм слухачам хіти і нові композиції зарубіжних і вітчизняних зірок.

щовечора Радіо MAXIMUM пропонує своїм слухачам спеціальні музичні програми, присвячені тому чи іншому музичному стилю:

• це програма Олександра Нуждіна «FM Café», присвячена музиці в стилі Lounge, Acid-jazz, New Age і NU-jazz,
• це програма «перевірено електронікою», в якій представлені ексклюзивні хіти минулих років, інтерв'ю та коментарі музикантів.
* це танцювальний MIXER, який щочетверга "включає" DJ Кирилоff, і " Біологія», де відомі музиканти Шура і Льова Бі-2 розповідають слухачам про музичні колективи, чиї пісні заслуговують на увагу, але з тієї чи іншої причини не потрапили в ефір радіостанцій.
• щотижневий "хіт-Парад двох столиць", що об'єднує двадцять кращих пісень MAXIMUM, є однією з найбільш рейтингових програм радіостанції.

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist