loader
img

Радіо Relax FM (Росія - Москва - 90.8 FM ) слухати онлайн.

Радіо " Relax FM. Спокійна хвиля " - музична радіостанція, що допомагає справлятися зі стресом в сучасному мегаполісі. В ефірі транслюється абсолютно новий емоційний настрій: ніяких тривог і хвилювань, мелодійна і розслаблююча музика різних стилів і жанрів, протягом ефіру не переривається ведучими і випусками новин. Тільки позитивний настрій, відхід від суєти, емоції спокою і умиротворення.

музичний формат Радіостанції-це вишукане і гармонійне поєднання стилів New Age, Soft Pop, Ambient, Smooth Jazz, Lounge і Contemporary Easy Listening. Ефір Relax FM не схожий ні на одну з існуючих радіостанцій, він відображає реальні очікування Московської аудиторії.

Relax FM дарує своїм слухачам можливість відмовитися від суєти, розслабитися, помріяти: для цього не потрібно брати відпустку, відправлятися в SPA-салон або їхати на заміську прогулянку. Потрібно всього лише налаштуватися на частоту 90.8 FM! Музична радіостанція Relax FM - це проект в унікальному для російського радіо форматі, основні характеристики якого лежать не в музичній, але в емоційній площині. На хвилі Relax FM звучить спокійна мелодійна музика з вкрапленнями популярних балад і саундтреків кінофільмів, відповідних загальному настрою ефіру.

радіо Relax FM транслює тільки спокійні емоції в чистому вигляді. Relax FM-спокійна хвиля.

Copyright © 2024 103FM Template designed by 103fm.com.ua.

artist